CRM2512AFX-R470ELF
MFR.Part #
CRM2512AFX-R470ELF
JLCPCB Part #
C6145268
Description
-55℃~+155℃ 2W 470mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS