RT2512FKE079K53L
MFR.Part #
RT2512FKE079K53L
JLCPCB Part #
C2141643
Description
-55℃~+125℃ 200V 750mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS