LPA1020-101KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
LPA1020-101KL
JLCPCB Part #
C1333790
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
1.4A 100uH 180mΩ ±10% 插件,D10xL20mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS