CRM2512-FX-R430ELF
MFR.Part #
CRM2512-FX-R430ELF
JLCPCB Part #
C4080058
Description
-55℃~+155℃ 2W 430mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS