CRM1206-FX-R056ELF
MFR.Part #
CRM1206-FX-R056ELF
JLCPCB Part #
C4316589
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS