SRN2508A-100M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRN2508A-100M
JLCPCB Part #
C6235050
Package
1008
Description
10uH 450mA 550mA 930mΩ AEC-Q200 ±20% 1008 Power Inductors ROHS