CAY10-390J4LF
MFR.Part #
CAY10-390J4LF
JLCPCB Part #
C1731237
Description
39Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS