CR0201AFW-1202GAS
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0201AFW-1202GAS
JLCPCB Part #
C7115940
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS