CRT0805-BY-4023ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-4023ELF
JLCPCB Part #
C4298701
Description
-55℃~+155℃ 125mW 402kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS