CRM2512AFX-10R0ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRM2512AFX-10R0ELF
JLCPCB Part #
C4044394
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS