CR0201AFW-1203GAS
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0201AFW-1203GAS
JLCPCB Part #
C19946352
Description
-55℃~+125℃ 120kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS