CMF-RL25U-0
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CMF-RL25U-0
JLCPCB Part #
C3762334
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 150mA 230V 25Ω 500ms 60mA 900mA 插件 Resettable Fuses ROHS