SRP4012TA-2R2M
MFR.Part #
SRP4012TA-2R2M
JLCPCB Part #
C7320569
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
2.2uH 2.8A 3.5A 80mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS