4416P-2-332
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4416P-2-332
JLCPCB Part #
C1739794
Package
SOIC-16-300mil
Description
15 16 160mW 3.3kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-300mil Resistor Networks, Arrays ROHS