CHP1206-FX-4120ELF
MFR.Part #
CHP1206-FX-4120ELF
JLCPCB Part #
C5597200
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS