4816P-T02-824LF
MFR.Part #
4816P-T02-824LF
JLCPCB Part #
C1360825
Description
15 16 80mW 820kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS