SRN6045TA-2R2Y
MFR.Part #
SRN6045TA-2R2Y
JLCPCB Part #
C1332316
Package
SMD,6x6mm
Description
15mΩ 2.2uH 6A 9.5A AEC-Q200 ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS