RN73R2BTTD2713F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD2713F100
JLCPCB Part #
C2528028
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 271kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS