CHP0603-FX-6341ELF
MFR.Part #
CHP0603-FX-6341ELF
JLCPCB Part #
C5619520
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS