4610X-101-222LF
MFR.Part #
4610X-101-222LF
JLCPCB Part #
C5264406
Package
Throughhole
Description
10 2.2kΩ 200mW 9 ±100ppm/℃ ±2% Throughhole Resistor Networks, Arrays ROHS