CW100505-3N3J
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CW100505-3N3J
JLCPCB Part #
C3221239
Package
0402
Description
3.3nH 66mΩ 840mA ±5% 0402 Power Inductors ROHS