CFN0805-FZ-R020ELF
MFR.Part #
CFN0805-FZ-R020ELF
JLCPCB Part #
C3999626
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 20mΩ 750mW ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS