PM125SH-331M-RC
MFR.Part #
PM125SH-331M-RC
JLCPCB Part #
C6357984
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.1A 330uH 580mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS