SMCJ30A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMCJ30A-Q
JLCPCB Part #
C1975564
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 155A@8/20us 1uA 30V 36.8V 63V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS