CFN0603-FX-R020ELF
MFR.Part #
CFN0603-FX-R020ELF
JLCPCB Part #
C4097915
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 20mΩ 500mW ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS