5.0SMDJ64A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ64A-Q
JLCPCB Part #
C1977285
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 103V 2uA 364.5A@8/20us 5kW 64V 78.6V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS