4816P-3-331/391LF
MFR.Part #
4816P-3-331/391LF
JLCPCB Part #
C1739116
Description
16 28 330Ω、390Ω 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS