CD214C-T33ALF
MFR.Part #
CD214C-T33ALF
JLCPCB Part #
C1981461
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 28.1A 33V 42.2V 53.3V 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS