CRM2010-FX-6R04ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRM2010-FX-6R04ELF
JLCPCB Part #
C4352242
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.04Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS