CD214C-T28CALF
MFR.Part #
CD214C-T28CALF
JLCPCB Part #
C3715134
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 28V 31.1V 33A 45.4V 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS