SMLJ110CA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMLJ110CA
JLCPCB Part #
C1983864
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 110V 135V 275V 2uA 3kW 54.5A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS