BSDW20G120C2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
BSDW20G120C2
JLCPCB Part #
C19946311
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 1.6V@10A 20A 50uA@1200V 80A TO-247 SiC Diodes ROHS