4605X-101-393LF
MFR.Part #
4605X-101-393LF
JLCPCB Part #
C19945858
Package
SIP-5
Description
200mW 39kΩ 4 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-5 Resistor Networks, Arrays ROHS