CD214B-T75ALF
MFR.Part #
CD214B-T75ALF
JLCPCB Part #
C1978420
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 121V 4.9A 5uA 600W 75V 95.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS