CD214A-T75ALF
MFR.Part #
CD214A-T75ALF
JLCPCB Part #
C1978708
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 121V 3.3A 400W 5uA 75V 92.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS