9250A-121-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
9250A-121-RC
JLCPCB Part #
C1334936
Package
Plugin,D4.1xL10.4mm
Description
1.53A 1.53A 120nH 250MHz 34mΩ 51@25MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS