CD214A-T26CALF
MFR.Part #
CD214A-T26CALF
JLCPCB Part #
C3712840
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 26V 28.9V 400W 42.1V 5uA 9.5A Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS