4306R-101-750
MFR.Part #
4306R-101-750
JLCPCB Part #
C1360446
Package
SIP-6-2.54mm
Description
200mW 5 6 75Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays