SF-2410FP315T-2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SF-2410FP315T-2
JLCPCB Part #
C1972818
Package
SMD,6.1x2.6mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 3.15A 50A SMD,6.1x2.6mm Disposable fuses ROHS