CAY16A-3902F4LF
MFR.Part #
CAY16A-3902F4LF
JLCPCB Part #
C7228257
Package
1206
Description
39kΩ 4 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS