CRT0805-DZ-1022ELF
MFR.Part #
CRT0805-DZ-1022ELF
JLCPCB Part #
C2119857
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS