CD214L-T6.5ALF
MFR.Part #
CD214L-T6.5ALF
JLCPCB Part #
C1984119
Description
-55℃~+150℃ 11.2V 267.9A 3kW 500uA 6.5V 7.98V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS