CAY16A-3301F4LF
MFR.Part #
CAY16A-3301F4LF
JLCPCB Part #
C6143425
Package
1206
Description
3.3kΩ 4 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS