CAY16A-220J4AS
MFR.Part #
CAY16A-220J4AS
JLCPCB Part #
C6528287
Package
1206
Description
22Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS