PV32N201A01B00
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PV32N201A01B00
JLCPCB Part #
C5830137
Package
Plugin
Description
1 200Ω 500mW ±100ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS