3386P-1-205
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386P-1-205
JLCPCB Part #
C5501344
Package
Plugin
Description
1 2MΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors