8250-3R9K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
8250-3R9K-RC
JLCPCB Part #
C17682839
Package
Plugin,D4.2xL11.4mm
Description
3.9uH 354mΩ 41@7.9MHz 815mA 815mA 84MHz ±10% Plugin,D4.2xL11.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS