8250-152K-RC
MFR.Part #
8250-152K-RC
JLCPCB Part #
C1334859
Description
1.5mH 16.8Ω 2.5MHz 33mA 70@0.25MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D4.2xL11.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS