PWR2615W1R00J
MFR.Part #
PWR2615W1R00J
JLCPCB Part #
C4331982
Package
SMD,6.6x3.9mm
Description
-55℃~+275℃ 1W 1Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS