8250-391K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
8250-391K-RC
JLCPCB Part #
C17545705
Package
Plugin,D4.2xL11.4mm
Description
205mA 390uH 5.62Ω 6.9MHz 60mA 65@790kHz ±10% Plugin,D4.2xL11.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS